درباره شرکت

فعالیت اصلی شرکت پاراکس موتورز بر توسعه‌ی محصول سخت افزاری (Product Development Hardware) علی‌الخصوص در صنعت حمل و نقل با انرژی‌های نوین متمرکز است که سابقه‌ی ۱۴ سال فعالیت در این حوزه با پشتوانه هسته مهندسی متخصص و همکاری شرکای داخلی و خارجی فرصتی استثنایی برای خلق ارزش در چرخه‌ی صنعت کشور به وجود آورده است.

توسعه‌ی محصولات با پیچیدگی بالا و نیازمند به تخصص‌های بین رشته‌ای، با استفاده از مدل‌های کلاسیک توسعه محصول امکان طی کردن فرایند استاندارد مطالعه‌ی بازار و ایده پردازی تا تولید محدود و تجاری سازی را در بهینه ترین زمان و هزینه فراهم نموده است. تسلط بر قوانین، مقررات و فرایندهای اداری کشور، وجود شرکای داخلی و خارجی قدرتمند در زمینه طراحی و تولید و همچنین تسلط بر روش‌های تولید مبتنی بر مهندسی کیفیت‌ از دیگر امتیازات این شرکت می‌باشد.

تجاری سازی محصول نسخه محدود یوز که شامل بازطراحی، طراحی، تولید و یکپارچه‌سازی بیش از ۸۰۰ قطعه، زیر مجموعه و مجموعه با درجه‌ی الزام خودرویی بوده است و از طرفی تعامل و رفع چالش‌ها با ذی‌نفعان متعدد دولتی که منجر به شماره‌گذاری‌ این محصول گردید قدم اول شرکت برای ورود به بازار تولید خودرو با انرژی‌های نو است.

قدم بعدی شرکت توسعه‌ی فناوری‌های مرتبط با ADAS برای خودرو و اجرای آن بر روی محصول بعدی نسخه محدود خواهد بود. درنهایت چشم انداز شرکت تولید انبود این محصولات و قابل دسترس شدن فناوری‌های جدید برای همگان می‌باشد.